Serwis i eksploatacja – Jak zredukować koszty przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych?

"16 listopada 2023 r. w ramach Blue Baltic Community, inicjatywy Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER, odbyło się spotkanie grupy roboczej, podczas którego podjęto temat serwisowania i eksploatacji morskich farm wiatrowych. Eksperci odpowiedzieli na pytanie, jak zredukować koszty przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Patronem medialnym wydarzenia jest portal branżowy OffshoreWindPoland.pl. Partnerem spotkania było Polskie Stowarzyszenie Morskiej Energetyki Wiatrowej (PTMEW) oraz Ocean Winds." ~ Redakcja OffshoreWindPoland.pl

16.11.2023 10.00-12.00 Jakub Budzyński

Prelegenci

Radosław Pleskot (7 Willows Sp. z o.o.)

Grupa robocza - Serwis i eksploatacja – Jak zredukować koszty przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych?
Z wykształcenia informatyk, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Informatyka i Ekonometria. Doświadczenie w IT zdobywałem w systemach ERP (SAP), a obecnie w rozwoju oprogramowania branży AECO, w tym platformy CDE (Common data environment). Wraz z zespołem programistów 7Willows, korzystając z najnowszych technologii dostarczamy dedykowane rozwiązania i usługi IT.

Dominik Dados (Ocean Winds)

Grupa robocza - Serwis i eksploatacja – Jak zredukować koszty przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych? Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni, Kapitan Żeglugi Wielkiej. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w dziale operacyjnym i utrzymania ruchu w branży morskiej - offshore (O&G) oraz branży stoczniowej. W firmie OW Ocean Winds, jako O&M Manager zajmuje się projektem BC Wind.