Digital Twin – Dlaczego Offshore go potrzebuje?

"Cyfrowe bliźniaki są już nie tylko globalnym trendem, ale jednym z praktycznych rozwiązań, które wesprą projektowanie technologii stosowanych w morskiej energetyce wiatrowej, ale też w całej gospodarce. Był to jeden z tematów dyskusji podjętych podczas spotkania grupy roboczej Blue Baltic Community, inicjatywy Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter. Portal branżowy OffshoreWindPoland.pl jest patronem medialnym projektu." ~ Redakcja OffshoreWindPoland.pl

15.11.2023 10.00-12.00 Jakub Budzyński

Prelegenci

Mateusz Ambrożewicz (INDUSTRIA PROJECT Sp. z o.o.)

Grupa robocza - Digital Twin – Dlaczego Offshore go potrzebuje?
BIM Manager (Building Information Modeling), absolwent Politechniki Gdańskiej na kierunku Budownictwo. Hobbystycznie programista z dyplomem kierunku informatyka Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada ponad 14 letnie doświadczenie w zakresie BIM. Zawodowo związany z firmą Industria Project, gdzie razem z zespołem pracuje nad rozwojem i wdrożeniem najnowszych technologii dla blisko 200 inżynierów ze wszystkich branż.

Jakub Zalewski (INDUSTRIA PROJECT Sp. z o.o.)

Grupa robocza - Digital Twin – Dlaczego Offshore go potrzebuje? BIM Manager, a także inżynier sanitarny, absolwent Politechniki Gdańskiej. Doświadczenie w zakresie BIM zdobywał pracując przy projektach największych budynków z branży ochrony zdrowia w Polsce. Obecnie nieustannie wdraża BIM w firmie Industria Project, zrzeszającej ok. 200 inżynierów ze wszystkich branż rozproszonych po całym kraju.