Jakub Budzyński

Wiceprezes zarządu Polskiego Towarzystwa Morskiej Energetyki Wiatrowej, Supply Chain & Stakeholder Manager w Simply Blue Group, konsultant branżowy w sektorze morskiej energetyki wiatrowej, aktywny promotor rozwoju sektora offshore wind w regionie Morza Bałtyckiego. Ekspert w dziedzinie łańcucha dostaw dla sektora morskiej energetyki wiatrowej oraz regulacji polskiego rynku w tej dziedzinie, od początku kariery zawodowej związany z sektorem morskiej energetyki wiatrowej.

Sławomir Bałdyga

Sławomir Bałdyga – Dyrektor Pionu Nadzorów Przemysłowych PRS S.A. 27 letnie doświadczenie offshore, Oficer Mechanik, Audytor, Marine Warranty Surveyor, member of ABS Safety Improvement Team, Projekt Manager, Offshore Lead Surveyor, Asystent na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Członek Rady Koordynacyjnej ds. Morskiej Energetyki Wiatrowej, powołany przez Ministra Klimatu i Środowiska Członek Rady Przedsiębiorców Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Małgorzata Lipska

Obecnie pracuję w Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej na Politechnice Gdańskiej. Odpowiadam za obszar edukacji i szeroko pojętej współpracy z przemysłem. Jestem edukatorką, chętnie współpracuję z młodzieżą realizując innowacyjne projekty z sektora wind ale również ekonomii i biznesu.

Marek Kacprzak

Specjalista w doradztwie dla sektora morskiego i stoczniowego, w szczególności w projektach offshore i projektach na budowę statków, na rzecz stoczni, armatorów i banków finansujących. Posiada bogate doświadczenie w doradzaniu i prowadzeniu spraw z zakresu polskiego i międzynarodowego prawa handlowego, cywilnego, gospodarczego, morskiego i przewozowego.