Prezentujemy naszych ekspertów, którzy będą dzielić się swoją wiedzą podczas spotkań grup roboczych.

Marta Krugły (H2B Group)

Współzałożycielka H2B Group - firmy konsultingowej w obszarze IT&IoT, manager HR.
Od lat zarządza firmą, projektami, ludźmi. Jest zaangażowana w budowanie efektywnych partnerstw, które przyczyniają się do sukcesu złożonych projektów, m.in. w branży energetycznej, offshore oraz Industry 4.0.

Justyna Molenda (Uniwersytet Morski w Gdyni)

Doktor nauk technicznych, absolwentka Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, od 2006 roku pracownik tego wydziału, a od 2016 Prodziekan ds. dydaktycznych.
Jako prodziekan i słuchaczka zaangażowana głęboko w proces dostosowywania oferty edukacyjnej UMG do potrzeb rynku MEW. Koordynowała proces tworzenia nowych programów studiów dla MEW, również we współpracy z biznesem.

Michał Sokulski (VULCAN Training & Consultancy)

Michał Sokulski pełni funkcję Sales & Marketing Managera w Vulcan Training & Consultancy, gdzie odpowiada za nawiązywanie długofalowych relacji, strategiczne budowanie wizerunku firmy, reprezentację na kluczowych wydarzeniach branżowych oraz poszerzanie portfela klientów biznesowych.
Vulcan Training & Consultancy specjalizuje się w podnoszeniu kompetencji i świadomości pracowników sektora Oil & Gas oraz Wind Energy, oferując zaawansowane szkolenia.

Paweł Weiner (MAG Offshore)

Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami morskimi, pełnił aktywną rolę we wspieraniu wielu inwestycji offshore na Morzu Bałtyckim, Morzu Północnym oraz w basenie Morza Śródziemnego.
Zarządza spółką MAG Offshore, która staje się czołowym dostawcą usług w obszarze badań morskich oraz usług O&M dla MFW w regionie Morza Bałtyckiego.

Klaudyna Świstun

Ekspertka w dziedzinie badań środowiskowych offshore i pozyskiwania pozwoleń środowiskowych na potrzeby rozwoju morskich farm wiatrowych.
Związana ze środowiskiem offshore od 8 lat, pracując nad przygotowaniem raportów oceny oddziaływania na środowisko, prac nad statusem ochronnym gatunków i Bałtyku w grupach roboczych HELCOM, opracowywaniem przewodników metodycznych monitoringu PMŚ.

Ernest Jezionek (EJ-SEA)

Magister oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego. Ponad 25 lat doświadczeń zawodowych w obszarze projektów hydrograficznych, inżynieryjnych oraz środowiskowych w sektorze offshore. Specjalizuje się w wsparciu technicznym projektów w zakresie badań geofizycznych oraz geotechnicznych, podwodnego pozycjonowania, prac interwencyjnych w dnie morskim i projektowaniu tras podwodnych kabli i gazociągów.

Łukasz Lelek (MEITILL Solutions)

MEITILL Solutions - Naszą misją jest wspieranie inwestycji oraz działań badawczo-rozwojowych w energetyce, przemyśle i ochronie środowiska, szczególnie rozwiązań wodorowych.

Paweł Trojanowski (Rockfin)

Business Development Director w Rockfin, Autor podcastu Uwaga Wodór! Menadżer, promotor rozwoju biznesu i popularyzator wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, od kilkunastu lat związany zawodowo z branżą energetyczną.

Olaf Godlewski (Worthington Enterprises)

Dyrektor Sprzedaży w Worthington Enterprises, Członek Pomorskiego Klastra Wodorowego oraz Hydrogen Europe. Od 2005 związany z przemysłem oraz branżą motoryzacyjną. Doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach Mercedes-Benz, SKF, BMZ oraz Worthington.

Żaneta Kłostowska (Klaster Technologii Wodorowych)

Dyrektorka Klastra Technologii Wodorowych. Inicjatorka pierwszej w kraju Międzysektorowej Grupy Roboczej Offshore2Hydrogen. Współautorka popularnego podcastu "Uwaga Wodór". Autorka programów szkoleniowych z zakresu gospodarki wodorowej. Członkini Woman in Green Hydrogen.